ADATA 16GB (1 * 16 GB) DDR4 2666 MHz SO-DIMM Laptop Memory RAM – AD4S266616G19-RGN
Product Description:-
  • 16 GB (1 x 16GB) DDR4 SO-DIMM Laptop RAM
  • Module: 260-pin SO-DIMM
  • Operating temperature : 0°C to 85°C
  • Power Supply : VDD and VDDQ = 1.2V ± 0.06V
  • DRAM spec / VCC : DDR4 STD 1.2V